SPİRAL HAMUR YOĞURMA MAKİNASI (OSM 80 - 120 - 160 - 200 - 250)
Etiketler
Spiral Hamur Yoğurma, hamur yoğurma makinası fiyatları, hamur yoğurma makinası, hamur yoğurma, hamur yoğurma makineleri, hamur yoğurma makinaları, hamur yoğurma makinesi, hamur makinesi, hamur yoğurma kazanı, hamur yoğurma makinesi fiyatları, hamur makineleri, hamur makinası fiyatları, hamur karma makinesi, hamur karma makinesi fiyatları, hamur mikseri, hamur karma makinası, hamur yoğurma makinaları fiyatları, hamur kazanı, hamur makınası, hamur yapma makinası, hamur makinaları fiyatları, hamur mikserleri, hamur işleme makinaları, hamur yapma makinesi, hamur makinaları, ikinci el hamur makinası, ikinci el hamur makinaları

Genel Özellikler

 

Kendini kanıtlamış Spiral Yoğurma Sistemli Özvan Hamur Yoğurma Makineleri, hamur yoğurma işinin zor kısmını üstlenmektedir. Makarna, raviyoli veya benzeri dolgular için gerekli hamurlar dahil olmak üzere bütün mayalı ve ekmek hamurları yoğurmaktadır.


Kendini kanıtlamış Spiral Yoğurma Sistemi (SP) yoğun ve ince ayarlı çalışmaktadır. Yoğurma kancalarının ve yoğurma kazanının değişik dönme hızları, hamurun eşit dereceli iyi, homojen bir şekilde karışmasını ve yoğrulmasını sağlamaktadır. Tabi ki bu en küçük miktarlar içinde aynen geçerlidir. Asgari miktar olarak azami miktarın takriben % 10'u kadar yoğrulabilmektedir. (Model OSM 50'de takriben 5 kg un). Karışımın yoğrulması takriben 5 ile 13 dakika sürmektedir


Birinci sınıf kaliteli ve uzun ömürlü olmak, her ÖZVAN Spiral Hamur Yoğurma Makinesinin hususi özelliklerindendir. Kalbi sağlam sanayi motorudur. Gövde çelik sacdan yapılmış olup elektrostatik fırın boya ile boyanmıştır. Hamur kazanı, yoğurma spirali, kazıyıcı ve koruma kapağı paslanmaz çelikten oluşmaktadır. Hamur ile Temas eden bütün bölgeler Cr-Ni malzemeden imal edilmiştir.


Makinenin tamamının bakımı kolay, kullanımı rahat ve neredeyse hiç bakım gerektirmemektedir. Elektriksel tesisatı Avrupa normlarına uygundur. Kontrol devresi gerilimi 24 Volttur.